Klassementen Giro 2024

Op deze pagina kan je de huidige klassementen terugvinden van de Giro d'Italia 2024. Zowel de roze, paarse als blauwe trui van de Giro zijn terug te vinden.

Bergklassement Giro 2024

In deze tabel vind je het bergklassement terug van de Giro d’Italia 2024. Opzoek naar een specifieke naam of plaats? Gebruik dan zeker onze zoekfunctie!

PositieRennerTeamPunten
1Tadej PogačarUAE Team Emirates104
2Simon GeschkeCofidis59
3Valentin Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team55
4Daniel Felipe MartínezBORA - hansgrohe52
5Lilian CalmejaneIntermarché - Wanty32
6Romain BardetTeam dsm-firmenich PostNL32
7Geraint ThomasINEOS Grenadiers22
8Andrea PiccoloEF Education - EasyPost18
9Filippo FiorelliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè18
10Ben O'ConnorDecathlon AG2R La Mondiale Team17
11Jan TratnikTeam Visma | Lease a Bike16
12Mirco MaestriTeam Polti Kometa13
13Julian AlaphilippeSoudal Quick-Step13
14Andrea BagioliLidl - Trek13
15Georg SteinhauserEF Education - EasyPost12
16Amanuel GhebreigzabhierLidl - Trek11
17Tim van DijkeTeam Visma | Lease a Bike9
18Antonio TiberiBahrain - Victorious9
19Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team9
20Aurélien Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team8
21Enzo PaleniGroupama - FDJ8
22Giulio PellizzariVF Group - Bardiani CSF - Faizanè8
23Martin MarcellusiVF Group - Bardiani CSF - Faizanè8
24Giovanni AleottiBORA - hansgrohe6
25Christian ScaroniAstana Qazaqstan Team6
26Einer RubioMovistar Team5
27Andrea PietrobonTeam Polti Kometa4
28Michael StorerTudor Pro Cycling Team4
29Rafał MajkaUAE Team Emirates4
30Mattia BaisTeam Polti Kometa4
31Thomas ChampionCofidis4
32Francisco MuñozTeam Polti Kometa4
33Michael ValgrenEF Education - EasyPost3
34Filippo ZanaTeam Jayco AlUla2
35Pelayo SánchezMovistar Team2
36Alessandro VerreArkéa - B&B Hotels2
37Davide BalleriniAstana Qazaqstan Team2
38Stefan de BodEF Education - EasyPost2
39Lewis AskeyGroupama - FDJ2
40Filippo GannaINEOS Grenadiers2
41Edoardo AffiniTeam Visma | Lease a Bike2
42Thymen ArensmanINEOS Grenadiers1
43Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani CSF - Faizanè1
44Damiano CarusoBahrain - Victorious1
45Magnus SheffieldINEOS Grenadiers1
46Quinten HermansAlpecin - Deceuninck1
47Luke PlappTeam Jayco AlUla1
48Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich PostNL1
49Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team1
50Benjamin ThomasCofidis1
51Dion SmithIntermarché - Wanty1
52Davide BaisTeam Polti Kometa1
53Jasper StuyvenLidl - Trek1
54Manuele TarozziVF Group - Bardiani CSF - Faizanè1
55Bert Van LerbergheSoudal Quick-Step-2