Klassementen Giro 2023

Op deze pagina kan je de huidige klassementen terugvinden van de Giro d'Italia 2023. Zowel de roze, paarse als blauwe trui van de Giro zijn terug te vinden.

Algemeen klassement Giro 2023

In deze tabel vind je het algemeen klassement terug van de Giro d’Italia 2023. Opzoek naar een specifieke naam of plaats? Gebruik dan zeker onze zoekfunctie!

PositieRennerPloegTijd
1Primož RogličJumbo-Visma85h 29m 02s
1Tadej PogačarUAE Team Emirates50h 00m 09s
2Geraint ThomasINEOS Grenadiers50h 03m 50s
3João AlmeidaUAE Team Emirates85h 30m 17s
3Daniel Felipe MartínezBORA - hansgrohe50h 04m 05s
4Ben O'ConnorDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 04m 44s
5Thibaut PinotGroupama - FDJ85h 34m 45s
5Antonio TiberiBahrain - Victorious50h 05m 26s
6Thymen ArensmanINEOS Grenadiers50h 06m 39s
7Filippo ZanaTeam Jayco AlUla50h 07m 35s
8Andreas LeknessundTeam DSM85h 36m 33s
8Romain BardetTeam dsm-firmenich PostNL50h 08m 01s
9Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team50h 08m 49s
10Laurens De PlusINEOS Grenadiers85h 38m 10s
10Alex BaudinDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 09m 05s
11Einer Augusto RubioMovistar Team85h 39m 45s
11Einer RubioMovistar Team50h 09m 14s
12Ilan Van WilderSoudal - Quick Step85h 41m 00s
12Michael StorerTudor Pro Cycling Team50h 09m 20s
13Santiago BuitragoBahrain - Victorious85h 41m 23s
13Jan HirtSoudal Quick-Step50h 09m 50s
14Sepp KussJumbo-Visma85h 42m 11s
14Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 12m 20s
15Esteban ChavesEF Education - EasyPost50h 14m 13s
16Bruno ArmirailGroupama - FDJ85h 46m 18s
16Davide PiganzoliTeam Polti Kometa50h 14m 20s
17Warren BarguilTeam Arkéa Samsic85h 53m 08s
17Simon GeschkeCofidis50h 17m 44s
18Aurélien Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 18m 24s
19Jack HaigBahrain - Victorious86h 03m 48s
19Giovanni AleottiBORA - hansgrohe50h 19m 16s
20Patrick KonradBORA - hansgrohe86h 06m 59s
20Juan Pedro LópezLidl - Trek50h 20m 10s
21Luca CoviliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 20m 15s
22Derek GeeIsrael - Premier Tech86h 09m 56s
22Jhonatan NarváezINEOS Grenadiers50h 26m 27s
23Nicolas ProdhommeAG2R Citroën Team86h 15m 28s
23Rafał MajkaUAE Team Emirates50h 26m 43s
24Luis León SánchezAstana Qazaqstan Team86h 17m 05s
24Lilian CalmejaneIntermarché - Wanty50h 31m 45s
25Maximilian SchachmannBORA - hansgrohe50h 32m 52s
26Valentin Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 33m 36s
27Laurens HuysIntermarché - Circus - Wanty86h 21m 20s
27Damiano CarusoBahrain - Victorious50h 34m 30s
28Diego UlissiUAE Team Emirates86h 31m 52s
28Nairo QuintanaMovistar Team50h 35m 28s
29Brandon McNultyUAE Team Emirates86h 36m 45s
29Michael ValgrenEF Education - EasyPost50h 37m 44s
30Davide FormoloUAE Team Emirates86h 38m 00s
30Michel RiesArkéa - B&B Hotels50h 38m 26s
31Toms SkujiņšTrek - Segafredo86h 39m 23s
31Nicola ConciAlpecin - Deceuninck50h 39m 25s
32Christian ScaroniAstana Qazaqstan Team50h 41m 06s
33Michel HessmannJumbo-Visma86h 55m 26s
33Attila ValterTeam Visma | Lease a Bike50h 42m 24s
34Chris HamiltonTeam dsm-firmenich PostNL50h 43m 46s
35Jonathan LastraCofidis86h 58m 04s
35Mauri VansevenantSoudal Quick-Step50h 44m 11s
36Sam OomenJumbo-Visma86h 59m 53s
36Edoardo ZambaniniBahrain - Victorious50h 46m 27s
37Larry WarbasseDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 46m 28s
38Magnus SheffieldINEOS Grenadiers50h 47m 15s
39Bob JungelsBORA - hansgrohe87h 06m 59s
39Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich PostNL50h 48m 24s
40Felix GroßschartnerUAE Team Emirates50h 50m 17s
41Rohan DennisJumbo-Visma87h 07m 37s
41Jan TratnikTeam Visma | Lease a Bike50h 52m 40s
42Simone VelascoAstana Qazaqstan Team50h 55m 22s
43Alessandro TonelliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 55m 39s
44Julian AlaphilippeSoudal Quick-Step50h 57m 02s
45Will BartaMovistar Team50h 57m 22s
46Lorenzo RotaIntermarché - Circus - Wanty87h 26m 57s
46Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Team51h 02m 07s
47Mirco MaestriTeam Polti Kometa51h 05m 16s
48Alberto BettiolEF Education-EasyPost87h 34m 08s
48Marco FrigoIsrael - Premier Tech51h 05m 31s
49Carlos VeronaMovistar Team87h 35m 26s
49Jasha SütterlinBahrain - Victorious51h 05m 37s
50Bauke MollemaTrek - Segafredo87h 37m 46s
50Georg SteinhauserEF Education - EasyPost51h 06m 44s
51Anton PalzerBORA - hansgrohe87h 37m 48s
51Rubén FernándezCofidis51h 09m 15s
52Florian StorkTudor Pro Cycling Team51h 09m 20s
53Mattia BaisTeam Polti Kometa51h 12m 45s
54François BidardCofidis87h 44m 02s
54Nick SchultzIsrael - Premier Tech51h 13m 33s
55Ben HealyEF Education-EasyPost87h 47m 06s
55Pelayo SánchezMovistar Team51h 13m 37s
56Matthew RiccitelloIsrael - Premier Tech87h 51m 59s
56Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team51h 16m 52s
57Nico DenzBORA - hansgrohe87h 52m 41s
57Enzo PaleniGroupama - FDJ51h 19m 24s
58Quinten HermansAlpecin - Deceuninck51h 20m 23s
59Joe DombrowskiAstana Qazaqstan Team88h 05m 35s
59Andrea BagioliLidl - Trek51h 22m 09s
60Thomas ChampionCofidis51h 22m 34s
61Alessandro De MarchiTeam Jayco AlUla51h 24m 04s
62Magnus CortEF Education-EasyPost88h 13m 35s
62Luke PlappTeam Jayco AlUla51h 24m 15s
63Michael MatthewsTeam Jayco AlUla88h 14m 48s
63Andrea VendrameDecathlon AG2R La Mondiale Team51h 26m 05s
64Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich PostNL51h 29m 07s
65Damien TouzéDecathlon AG2R La Mondiale Team51h 29m 09s
66Albert TorresMovistar Team51h 29m 43s
67Francesco GavazziEOLO-Kometa88h 29m 04s
67Cyril BartheGroupama - FDJ51h 30m 21s
68Ryan GibbonsUAE Team Emirates88h 30m 27s
68Ben SwiftINEOS Grenadiers51h 31m 32s
69Rudy MolardGroupama - FDJ88h 36m 46s
69Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team51h 32m 09s
70Vincenzo AlbaneseEOLO-Kometa88h 39m 07s
70Andrea PiccoloEF Education - EasyPost51h 33m 14s
71Sebastian BerwickIsrael - Premier Tech88h 40m 49s
71Alessandro VerreArkéa - B&B Hotels51h 34m 34s
72Amanuel GhebreigzabhierLidl - Trek51h 36m 02s
73Benjamin ThomasCofidis51h 37m 47s
74Mikkel Frølich HonoréEF Education - EasyPost51h 38m 19s
75Filippo FiorelliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè51h 39m 29s
76Thomas GloagJumbo-Visma88h 51m 21s
76Davide BalleriniAstana Qazaqstan Team51h 40m 09s
77Giulio PellizzariVF Group - Bardiani CSF - Faizanè51h 41m 12s
78Stefan de BodEF Education - EasyPost51h 42m 45s
79José Joaquín RojasMovistar Team89h 01m 22s
79Domen NovakUAE Team Emirates51h 42m 55s
80Maxime BouetTeam Arkéa Samsic89h 01m 25s
80Lewis AskeyGroupama - FDJ51h 44m 39s
81Rainer KepplingerBahrain - Victorious51h 45m 54s
82Pascal AckermannUAE Team Emirates89h 07m 20s
82Kevin ColleoniIntermarché - Wanty51h 47m 31s
83Hugo ToumireCofidis89h 08m 52s
83Patrick GamperBORA - hansgrohe51h 51m 12s
84Karel VacekTeam Corratec - Selle Italia89h 12m 52s
84Dion SmithIntermarché - Wanty51h 52m 24s
85Kristian SbaragliAlpecin-Deceuninck89h 14m 31s
85Pieter SerrySoudal Quick-Step51h 53m 20s
86Andrea PasqualonBahrain - Victorious51h 53m 46s
87Jefferson Alexander CepedaEF Education - EasyPost51h 54m 56s
88Laurenz RexIntermarché - Circus - Wanty89h 23m 25s
88Danny van PoppelBORA - hansgrohe51h 55m 48s
89Alexandre DelettreCofidis89h 24m 30s
89Harrison WoodCofidis51h 55m 53s
90Thibault GuernalecTeam Arkéa Samsic89h 25m 12s
90Lorenzo GermaniGroupama - FDJ51h 56m 59s
91Senne LeysenAlpecin-Deceuninck89h 27m 39s
91Davide BaisTeam Polti Kometa51h 58m 11s
92Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck51h 58m 26s
93Stephen WilliamsIsrael - Premier Tech89h 28m 57s
93Connor SwiftINEOS Grenadiers51h 58m 39s
94Filippo GannaINEOS Grenadiers51h 59m 25s
95Lukas PöstlbergerTeam Jayco AlUla89h 35m 07s
95Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates51h 59m 47s
96Alex KirschTrek - Segafredo89h 40m 03s
96Laurence PithieGroupama - FDJ51h 59m 57s
97Diego Pablo SevillaEOLO-Kometa89h 40m 53s
97Mikkel BjergUAE Team Emirates52h 00m 39s
98Otto VergaerdeTrek - Segafredo89h 53m 53s
98Dries De PooterIntermarché - Wanty52h 03m 22s
99Ewen CostiouArkéa - B&B Hotels52h 04m 02s
100Alexander KonychevTeam Corratec - Selle Italia89h 55m 37s
100Tobias FossINEOS Grenadiers52h 04m 13s
101Veljko StojnićTeam Corratec - Selle Italia89h 55m 54s
101Edward PlanckaertAlpecin - Deceuninck52h 04m 43s
102Cesare BenedettiBORA - hansgrohe89h 57m 48s
102Martin MarcellusiVF Group - Bardiani CSF - Faizanè52h 05m 46s
103Bastien TronchonDecathlon AG2R La Mondiale Team52h 06m 10s
104Niklas MärklTeam DSM89h 59m 51s
104Jenthe BiermansArkéa - B&B Hotels52h 07m 00s
105Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ90h 12m 44s
105Jasper StuyvenLidl - Trek52h 10m 50s
106Filippo MagliGreen Project-Bardiani CSF-Faizanè90h 15m 17s
106Jonas KochBORA - hansgrohe52h 13m 00s
107Gianni MosconAstana Qazaqstan Team90h 18m 01s
107Hugo HofstetterIsrael - Premier Tech52h 13m 52s
108Fabio Van den BosscheAlpecin - Deceuninck52h 14m 11s
109Matteo FabbroTeam Polti Kometa52h 15m 58s
110Tobias BayerAlpecin - Deceuninck52h 17m 22s
111Timo KielichAlpecin - Deceuninck52h 17m 27s
112Arne MaritIntermarché - Circus - Wanty90h 27m 03s
112Alberto DaineseTudor Pro Cycling Team52h 17m 27s
113Simon ClarkeIsrael - Premier Tech52h 18m 29s
114Tim van DijkeTeam Visma | Lease a Bike52h 19m 04s
115Charlie QuartermanTeam Corratec - Selle Italia90h 30m 29s
115Alexander KampTudor Pro Cycling Team52h 21m 18s
116Lorenzo MilesiMovistar Team52h 22m 13s
117Jonas Iversby HvidebergTeam DSM90h 31m 14s
117Jonathan MilanLidl - Trek52h 22m 59s
118Edward TheunsLidl - Trek52h 23m 32s
119Alessandro IacchiTeam Corratec - Selle Italia90h 35m 25s
119Donavan GrondinArkéa - B&B Hotels52h 23m 38s
120Mark CavendishAstana Qazaqstan Team90h 36m 10s
120Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck52h 25m 04s
121Caleb EwanTeam Jayco AlUla52h 25m 20s
122Simone ConsonniLidl - Trek52h 26m 04s
123Yukiya ArashiroBahrain - Victorious90h 50m 19s
123Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani CSF - Faizanè52h 26m 32s
124Michael HepburnTeam Jayco AlUla52h 26m 35s
125Nicolas Dalla ValleTeam Corratec - Selle Italia90h 55m 47s
125Madis MihkelsIntermarché - Wanty52h 27m 10s
126Roel van SintmaartensdijkIntermarché - Wanty52h 27m 32s
127Francisco MuñozTeam Polti Kometa52h 30m 34s