Klassementen Giro 2024

Op deze pagina kan je de huidige klassementen terugvinden van de Giro d'Italia 2024. Zowel de roze, paarse als blauwe trui van de Giro zijn terug te vinden.

Algemeen klassement Giro 2024

In deze tabel vind je het algemeen klassement terug van de Giro d’Italia 2024. Opzoek naar een specifieke naam of plaats? Gebruik dan zeker onze zoekfunctie!

PositieRennerPloegTijd
1Tadej PogačarUAE Team Emirates50h 00m 09s
2Geraint ThomasINEOS Grenadiers50h 03m 50s
3Daniel Felipe MartínezBORA - hansgrohe50h 04m 05s
4Ben O'ConnorDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 04m 44s
5Antonio TiberiBahrain - Victorious50h 05m 26s
6Thymen ArensmanINEOS Grenadiers50h 06m 39s
7Filippo ZanaTeam Jayco AlUla50h 07m 35s
8Romain BardetTeam dsm-firmenich PostNL50h 08m 01s
9Lorenzo FortunatoAstana Qazaqstan Team50h 08m 49s
10Alex BaudinDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 09m 05s
11Einer RubioMovistar Team50h 09m 14s
12Michael StorerTudor Pro Cycling Team50h 09m 20s
13Jan HirtSoudal Quick-Step50h 09m 50s
14Domenico PozzovivoVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 12m 20s
15Esteban ChavesEF Education - EasyPost50h 14m 13s
16Davide PiganzoliTeam Polti Kometa50h 14m 20s
17Simon GeschkeCofidis50h 17m 44s
18Aurélien Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 18m 24s
19Giovanni AleottiBORA - hansgrohe50h 19m 16s
20Juan Pedro LópezLidl - Trek50h 20m 10s
21Luca CoviliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 20m 15s
22Jhonatan NarváezINEOS Grenadiers50h 26m 27s
23Rafał MajkaUAE Team Emirates50h 26m 43s
24Lilian CalmejaneIntermarché - Wanty50h 31m 45s
25Maximilian SchachmannBORA - hansgrohe50h 32m 52s
26Valentin Paret-PeintreDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 33m 36s
27Damiano CarusoBahrain - Victorious50h 34m 30s
28Nairo QuintanaMovistar Team50h 35m 28s
29Michael ValgrenEF Education - EasyPost50h 37m 44s
30Michel RiesArkéa - B&B Hotels50h 38m 26s
31Nicola ConciAlpecin - Deceuninck50h 39m 25s
32Christian ScaroniAstana Qazaqstan Team50h 41m 06s
33Attila ValterTeam Visma | Lease a Bike50h 42m 24s
34Chris HamiltonTeam dsm-firmenich PostNL50h 43m 46s
35Mauri VansevenantSoudal Quick-Step50h 44m 11s
36Edoardo ZambaniniBahrain - Victorious50h 46m 27s
37Larry WarbasseDecathlon AG2R La Mondiale Team50h 46m 28s
38Magnus SheffieldINEOS Grenadiers50h 47m 15s
39Kevin VermaerkeTeam dsm-firmenich PostNL50h 48m 24s
40Felix GroßschartnerUAE Team Emirates50h 50m 17s
41Jan TratnikTeam Visma | Lease a Bike50h 52m 40s
42Simone VelascoAstana Qazaqstan Team50h 55m 22s
43Alessandro TonelliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè50h 55m 39s
44Julian AlaphilippeSoudal Quick-Step50h 57m 02s
45Will BartaMovistar Team50h 57m 22s
46Henok MulubrhanAstana Qazaqstan Team51h 02m 07s
47Mirco MaestriTeam Polti Kometa51h 05m 16s
48Marco FrigoIsrael - Premier Tech51h 05m 31s
49Jasha SütterlinBahrain - Victorious51h 05m 37s
50Georg SteinhauserEF Education - EasyPost51h 06m 44s
51Rubén FernándezCofidis51h 09m 15s
52Florian StorkTudor Pro Cycling Team51h 09m 20s
53Mattia BaisTeam Polti Kometa51h 12m 45s
54Nick SchultzIsrael - Premier Tech51h 13m 33s
55Pelayo SánchezMovistar Team51h 13m 37s
56Vadim PronskiyAstana Qazaqstan Team51h 16m 52s
57Enzo PaleniGroupama - FDJ51h 19m 24s
58Quinten HermansAlpecin - Deceuninck51h 20m 23s
59Andrea BagioliLidl - Trek51h 22m 09s
60Thomas ChampionCofidis51h 22m 34s
61Alessandro De MarchiTeam Jayco AlUla51h 24m 04s
62Luke PlappTeam Jayco AlUla51h 24m 15s
63Andrea VendrameDecathlon AG2R La Mondiale Team51h 26m 05s
64Gijs LeemreizeTeam dsm-firmenich PostNL51h 29m 07s
65Damien TouzéDecathlon AG2R La Mondiale Team51h 29m 09s
66Albert TorresMovistar Team51h 29m 43s
67Cyril BartheGroupama - FDJ51h 30m 21s
68Ben SwiftINEOS Grenadiers51h 31m 32s
69Matteo TrentinTudor Pro Cycling Team51h 32m 09s
70Andrea PiccoloEF Education - EasyPost51h 33m 14s
71Alessandro VerreArkéa - B&B Hotels51h 34m 34s
72Amanuel GhebreigzabhierLidl - Trek51h 36m 02s
73Benjamin ThomasCofidis51h 37m 47s
74Mikkel Frølich HonoréEF Education - EasyPost51h 38m 19s
75Filippo FiorelliVF Group - Bardiani CSF - Faizanè51h 39m 29s
76Davide BalleriniAstana Qazaqstan Team51h 40m 09s
77Giulio PellizzariVF Group - Bardiani CSF - Faizanè51h 41m 12s
78Stefan de BodEF Education - EasyPost51h 42m 45s
79Domen NovakUAE Team Emirates51h 42m 55s
80Lewis AskeyGroupama - FDJ51h 44m 39s
81Rainer KepplingerBahrain - Victorious51h 45m 54s
82Kevin ColleoniIntermarché - Wanty51h 47m 31s
83Patrick GamperBORA - hansgrohe51h 51m 12s
84Dion SmithIntermarché - Wanty51h 52m 24s
85Pieter SerrySoudal Quick-Step51h 53m 20s
86Andrea PasqualonBahrain - Victorious51h 53m 46s
87Jefferson Alexander CepedaEF Education - EasyPost51h 54m 56s
88Danny van PoppelBORA - hansgrohe51h 55m 48s
89Harrison WoodCofidis51h 55m 53s
90Lorenzo GermaniGroupama - FDJ51h 56m 59s
91Davide BaisTeam Polti Kometa51h 58m 11s
92Kaden GrovesAlpecin - Deceuninck51h 58m 26s
93Connor SwiftINEOS Grenadiers51h 58m 39s
94Filippo GannaINEOS Grenadiers51h 59m 25s
95Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates51h 59m 47s
96Laurence PithieGroupama - FDJ51h 59m 57s
97Mikkel BjergUAE Team Emirates52h 00m 39s
98Dries De PooterIntermarché - Wanty52h 03m 22s
99Ewen CostiouArkéa - B&B Hotels52h 04m 02s
100Tobias FossINEOS Grenadiers52h 04m 13s
101Edward PlanckaertAlpecin - Deceuninck52h 04m 43s
102Martin MarcellusiVF Group - Bardiani CSF - Faizanè52h 05m 46s
103Bastien TronchonDecathlon AG2R La Mondiale Team52h 06m 10s
104Jenthe BiermansArkéa - B&B Hotels52h 07m 00s
105Jasper StuyvenLidl - Trek52h 10m 50s
106Jonas KochBORA - hansgrohe52h 13m 00s
107Hugo HofstetterIsrael - Premier Tech52h 13m 52s
108Fabio Van den BosscheAlpecin - Deceuninck52h 14m 11s
109Matteo FabbroTeam Polti Kometa52h 15m 58s
110Tobias BayerAlpecin - Deceuninck52h 17m 22s
111Timo KielichAlpecin - Deceuninck52h 17m 27s
112Alberto DaineseTudor Pro Cycling Team52h 17m 27s
113Simon ClarkeIsrael - Premier Tech52h 18m 29s
114Tim van DijkeTeam Visma | Lease a Bike52h 19m 04s
115Alexander KampTudor Pro Cycling Team52h 21m 18s
116Lorenzo MilesiMovistar Team52h 22m 13s
117Jonathan MilanLidl - Trek52h 22m 59s
118Edward TheunsLidl - Trek52h 23m 32s
119Donavan GrondinArkéa - B&B Hotels52h 23m 38s
120Jimmy JanssensAlpecin - Deceuninck52h 25m 04s
121Caleb EwanTeam Jayco AlUla52h 25m 20s
122Simone ConsonniLidl - Trek52h 26m 04s
123Enrico ZanoncelloVF Group - Bardiani CSF - Faizanè52h 26m 32s
124Michael HepburnTeam Jayco AlUla52h 26m 35s
125Madis MihkelsIntermarché - Wanty52h 27m 10s
126Roel van SintmaartensdijkIntermarché - Wanty52h 27m 32s
127Francisco MuñozTeam Polti Kometa52h 30m 34s
128Stanisław AniołkowskiCofidis52h 30m 49s
129Luke LampertiSoudal Quick-Step52h 31m 14s
130Nicolas DebeaumarchéCofidis52h 32m 17s
131Olivier Le GacGroupama - FDJ52h 32m 29s
132Edoardo AffiniTeam Visma | Lease a Bike52h 33m 10s
133Daan HooleLidl - Trek52h 35m 35s
134Ryan MullenBORA - hansgrohe52h 35m 41s
135Juan Sebastián MolanoUAE Team Emirates52h 36m 04s
136Rui OliveiraUAE Team Emirates52h 37m 42s
137Giovanni LonardiTeam Polti Kometa52h 37m 43s
138Max WalscheidTeam Jayco AlUla52h 39m 04s
139Andrea PietrobonTeam Polti Kometa52h 39m 37s
140Manuele TarozziVF Group - Bardiani CSF - Faizanè52h 43m 03s
141Bert Van LerbergheSoudal Quick-Step52h 43m 52s
142Davide CimolaiMovistar Team52h 43m 53s
143Robin FroidevauxTudor Pro Cycling Team52h 44m 13s
144Clément DavyGroupama - FDJ52h 44m 56s
145Fernando GaviriaMovistar Team52h 45m 30s
146Julius van den BergTeam dsm-firmenich PostNL52h 47m 45s
147Josef ČernýSoudal Quick-Step52h 49m 10s
148Tobias Lund AndresenTeam dsm-firmenich PostNL52h 49m 37s
149Tim MerlierSoudal Quick-Step52h 49m 41s
150Fabian LienhardGroupama - FDJ52h 51m 14s
151David DekkerArkéa - B&B Hotels52h 54m 29s
152Alan RiouArkéa - B&B Hotels52h 55m 07s